Vítejte v Banátu!

Alter ego

Naše společnost v roce 2020 spustila nové webové stránky s komplexními informacemi z českého Banátu i Rumunska! Pro další informace navštivte nové webové stránky: www.visitbanat.com!

Nedotčená příroda na úpatí rumunských Karpat a možnost nahlédnutí do života našich krajanů. Právě to dělá z Banátu stále atraktivnější destinaci, kterou opravdu stojí za to poznat.
 
My Vám nabízíme ubytování v původním domku v jedné z českých vesnic - Eibenthalu, dále výlety či vícedenní expedice (i školní) po celé oblasti Banátu z této naší základny “U Medvěda".  Pro výlety či expedice zajišťujeme místního průvodce, případnou podporu terénního vozu, autobus či stravování na túrách. “U Medvěda“ pak můžete počítat s osvěžením ve stylové hospodě či bazénu naproti domku. Kromě turistiky či cykloturistiky v krásné a ryzí přírodě si můžete zpestřit pobyt např. přespáním ve srubu na vyhlídce Známana, pálením slivovice či chytáním ryb v Dunaji.
 
Ubytování a služby nabízíme pro sólisty (možnost pronájmu celého domku), páry (dvoulůžkový pokoj), vícečlenné party - expedice - teambuildingy (10lůžek v domku + možnost stanování v kempu, přespat pod střechou v hospodě nebo u krajanů doma).
 
Celý tento projekt je zaměřen na rozvoj šetrného turistického ruchu v této krajanské oblasti, který je kooperován nadací Člověk v tísni.
 
Více informací naleznete pod jednotlivými nabídkami v menu nebo prostřednictvím kontaktních informací.